Reference

Čarodejku Lindu jsem našla náhodou na fb.  Osobně jsme se nikdy nesetkaly. O to víc si cením její práce, že zvládne na dálku přesný výklad. V kartách vidí i ty nejniternejsi pocity a věci, které se již staly. Linda je úžasná a ma velmi citlivý přístup. Mohu ji všem vřele doporučit

               Lucie B.

 

Dnes se mi splnil velký sen a konečně, po půl roce dopisování jsem poznala paní Lindu osobně. Lindo, byl to nádherný večer, který ale bohužel moc rychle utekl. Děkuji vám samozřejmě hlavně za úžasný výklad, ale nejen za něj :-)

Pavlína L.

 

Děkuju za úžasně přesné výklady a podporu

Kristýna L.

 

Lindo, moc Vám děkuji za Vaše výklady, nikdy jsem si u nikoho nenechala vykládat více otázek než jednu, zase ani tak často si karty nenechávám vykládat, ale Vám opravdu věřím, věděla jste a Váš výklad pro mě měl přínos, jste opravdu moc šikovná:)

                                                                                                                                                                                    Alice Z.

 

Milá Lindo
S radostí a spokojeností velice děkuji za výklad karet, který byl hodně konkrétní, trefný a osobní. Mé očekávání se naplnilo a jsem ráda, že jsem si s Vámi mohla  popovídat a dozvědět se i cesty, co a jak.
Přeji jen to dobré a ráda s Vámi budu v kontaktu.

Jana Ř.

 

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování neskutečně milé paní Lindě, za její citlivý přístup a profesionalitu. Je to úžasná bytost a její výklad je velmi přesný, až mě zamrazilo, jaké detaily dokázala vyčíst z karet. Navíc je okamžitě připravena pomoci a toho si velmi cením, neboť takových lidí je v dnešním světě skutečně jako šafránu. Nezbývá mi než upřímně a od srdce říci: DĚKUJI...!!! Rozhodně se budu k Lindě ráda vracet..!

A.J.

 

Ráda bych Lindě poděkovala za rady a její výklady, které se stále plní. Linda je nejen skvělou dobrou čarodějkou, ale také ženou s velkým srdcem a pochopením, která svůj dar používá k pomoci ostatním

Tereza J.

 

Linda, byla na doporučení a je podle mě úžasná. Chci ji jěště jednou poděkovat za výklad, utvrdila mě v cestě po které chci jít že je ta správná.
A volby které mám před sebou mají smysl, něco s tím provést a konečně se posunout a jít dál.
Vřele doporučuji, stojí to opravdu za to.

Radka Š.

 

Linda, je ohromující, velmi pozitivní mladá dáma, které patří můj neskonalý dík. Pomohla mi otevřít oči a vidět to, co mi bylo skryto, nebo jsem nechtěla vidět. Díky jejímu výkladu jsem přehodnotila svůj životní styl, a i když je ještě poměrně brzy po návštěvě u této čarodějky, tak už se plodí první ovoce.
Přišla jsem k ní plná pesimismu, skepse, smutku a beznaděje. Odcházela jsem od ní plna energie a dobrými vyhlídkami na další život. Neříkala mi to, co jsem chtěla slyšet, jako jiné pseudokartářky, u kterých jsem byla. Ale řekla mi to, co jsem potřebovala slyšet, i když to ve dvou případech bylo bolestné, ale vystihovalo to to, co jsem si myslela už dlouho a nechtěla jsem si to připustit.

Lindo, slibuji, že se velmi brzy zase uvidíme.. Vaše J.

J.J.

Musím složit hluboký obdiv k práci paní Lindy....tak dokonale a precizně odvedenou práci jsem ještě neviděla.....Obrovský dík....a klobouk smekám.....

Karolína S.

 

Dnes jsem obdržela výklad od paní Lindy. Neskutečná, obdivuhodná práce. Z výkladu mám pocit, že paní Linda se mnou žije, tak precizně a pravdivě popsala můj život. Hlavní význam výkladu ale pro mě spočívá v tom, že mi ukázal cestu v bludišti, které mě již dlouho obklopuje. Děkuji :)

                                              Pavlína L.

Jste neuvěřitelná!!! MOC Vám děkuju

O.M.

Moc děkuji..ani nevíte jak...nelituji peněz..(občas jsem to zažila). Výstižně vše zodpovězeno....vlastně mě ani nic výrazně nepřekvapilo....Jste úžasná...to víte, ani nemám slov, co z Vás cítím...děkuji.. 

Zuzana G.

Linda je super, vřele doporučuju!

Petra T.

Chci poděkovat Lindě za její výborný výklad,který mi moc pomohl, a za její ochotu, že se mi tak věnovala, takže moc děkuji Lindo, jste opravdu skvělá, mohu doporučit všem,kteří potřebují poradit..To, co mi napsala, nemohla vědět,  její výklad byl opravdu přesný!!!

Andrea Č.

Lindu opravdu doporučuji!!!! Opravdu jsem nechápala a mráz mě běhal po zádech, četla z karet tak, jako by vlastně žila ona můj život, To co sem si prožila a nebo prožívám, to ona mě řekla!!!! jako opravdu síla!!! Tato žena má dar!!! Já každopádně moc děkuji za výklad i za radu jak dál!!! Lindo jste vážně skvělá a i moc příjemná a milá. Děkuji. Věřím, že se ještě uvidíme :)

Petra V.

Lindi, děkuji Ti za pomoc při mém rozhodování .. tvůj výklad ve mě zanechal veliký dojem, byl velice detailní až nahánějící husí kůži, jak byl neskutečně výstižný a přesný .. máš velký dar ... Děkuji!

Denisa D.

Výklad byl úplně úžasný. Věci, které vědět nemohla, řekla a doufám, že budoucnost bude taková, jaká vyšla v kartách. Ne vše je vždy dobré, ale můžu se snažit to změnit. Aspoň vím, na co si dávat větší pozor. Všem vřele doporučuji. A těm co se bojí vzkazuji, že já jsem se také bála, ale ono fakt není čeho. Lindo, ještě jednou moc děkuji a přeji Ti v životě jen to dobré.

Hana W.

Děkuji za včerejší výklady, ještě teď mám husí kůži. Doporučuji.

Denisa B.

Lindo, moc děkuju za skvělý výklad karet. Strašně mě příjemně překvapilo, jak jsi všechno z karet vyčetla a všechno bylo pravdivé. Jo a některé věci se už i pomalu plní.

Patricie A.