Magické oleje

Magické oleje Anna Riva jsou známé po celém světě, avšak v naší zemi teprve začínají přicházet do povědomí lidí. Každý z olejů je jedinečný a jsou vyráběny podle původních receptur, jejichž složení zůstává dodnes tajemstvím. Například některé zrají i půl roku v uzavřené jeskyni v nádobě obklopené polodrahokamy nebo se v nich louhují části různých rostlin či bylin (např. mandragorový olej). V současnosti je nabízeno cca 550 druhů.

Oleje můžeme rozdělit do několika základních skupin:

přivolávací odvolávací
čistící světící
zaklínací odeklínací
destruktivní univerzální
pro ženy pro muže

Dále pak do podskupin: energie, aura, intuice, věštecké schopnosti, peníze, loterie, sázky, láska, vztahy, sex, magie, zasvěcení, oltář, duchové, astrální bytosti, andělé, ochrana, vnitřní síla, koncentrace, učení, štěstí, úspěch, zaměstnání, touhy, zdraví, planetární oleje, zvěrokruh, vúdú.

Do těchto podskupin pak spadají další již konkrétní oleje, se kterými se pracuje. Můžou se použít přímo na tělo, na amulety, talismany, bankovky atd. Další možnost, jak využít tyto oleje je rituální užití, kdy nakapete pár kapek příslušného oleje na svíčku či jiné předměty, aby bylo umocněno to, čeho chceme dosáhnout. Jedná se o velice individuální záležitost.

S těmito oleji pracuji deset let a mohu potvrdit, že i když jste skeptičtí a nedůvěřujete jim (což byl zpočátku i můj případ), tak fungují.